מספר שיא של 2000 אזרחים ותיקים נופשים השבוע  באילת במסגרת נופשון השלייקס פלוס של המשרד לשוויון חברתי. השרה לשוויון חברתי גילה גמליאל: “לאזרחיות ולאזרחים הוותיקים בישראל מגיע יותר, וזו המהות של מיזם השלייקס פלוס. הנופשון באילת הוא בשורה נוספת של מועדון השלייקס פלוס, מועדון הלקוחות הייחודי שהקמנו עבור אזרחים ותיקים, ואני קוראת לכלל האזרחים הוותיקים בישראל להצטרף אליו וליהנות משלל הטבות והנחות בכל ימות השבוע ובתחומים רבים”

השבוע מקיים המשרד לשוויון חברתי את נופשון שלייקס פלוס, נופשון ייחודי לאזרחים ותיקים המתקיים אחת לשלושה חודשים. בנופשונים אלו, המסובסדים על ידי המשרד לשוויון חברתי, מתקיימות שורה של פעילויות פנאי ותרבות לאזרחים הוותיקים המשתתפים בהם. השבוע נרשם מספר שיא של נופשים, כאשר 2000 אזרחים ותיקים הגיעו לנופשון השלייקס פלוס באילת. בארבעת ימי הנופשון, ייהנו האזרחים הוותיקים משלל פעילויות כאשר גולת הכותרת תהא במופע המרכזי בו יופיעו יהורם גאון ומוני מושנוב.

נציין, כי הנופשונים הם חלק ממתיחת הפנים שהובילה השרה לשוויון חברתי גילה גמליאל למיזם השלישי בשלייקס כבר מראשית דרכה במשרד. לא רק סרטי קולנוע מסובסדים בימי שלישי, אלא שלל מגוון מאוד של פעילויות פנאי ותרבות, הנחות והטבות בתחומים מגוונים. הבשורה המרכזית של היוזמה היא הקמתו של מועדון הלקוחות “שלייקס פלוס” המעניק עשרות רבות של הטבות והנחות לאזרחים ותיקים בשלל תחומים ונושאים ובו חברים עד כה עשרות אלפי אזרחים וותיקים. ההצטרפות למועדון והחברות בו הן בחינם ופתוחות בפני כל אזרחית ואזרח ותיק בישראל.

השרה לשוויון חברתי גילה גמליאל: “לאזרחיות ולאזרחים הוותיקים בישראל מגיע יותר, וזו המהות של מיזם השלייקס פלוס. הנופשון באילת הוא בשורה נוספת של מועדון השלייקס פלוס, מועדון הלקוחות הייחודי שהקמנו עבור אזרחים ותיקים, ואני קוראת לכלל האזרחים הוותיקים בישראל להצטרף אליו וליהנות משלל הטבות והנחות בכל ימות השבוע ובתחומים רבים “.

תגובות

להשאיר תגובה