לצד בוקר זמר המתקיים כבר מעל עשור בו שרים ביחד 2,500 ילדי אילת מכיתות ד’-ו’, נערך השבוע פסטיבל הילדים הראשון בו לקחו חלק 30 ילדי אילת, שעברו את שלב האודישנים. מאות הורים נרגשים, בני משפחה, חברים, צוותי בתי הספר והמנהלות, מילאו השבועאת אולם WOW ונהנו משירתם המופלאה של הילדים. “אנו גאים לתת במה לקהילה” אמרה מנהלת מתנ”ס בית רובין – מיכל עוזיאל, שהפיקה את האירוע ביחד עם צוות המתנ”ס והוסיפה: “זו היתה חוויה מרגשת ומעצימה”.

 במסגרת חגיגות ה- 70 לאילת, התקיים כאמור השבוע ביוזמת עיריית אילת ומתנ”ס בית רובין, פסטיבל שירי הילדים – ילדי אילת שרים. הפסטיבל היווה שיא של תהליך מקצועי, חברתי, חינוכי שנמשך כעשרה שבועות, בו עברו הילדים אודישנים ולמדו לשיר, קיבלו כלים לעבודה עם הרכב מוסיקלי, התנסו בחוויה של שירה עם תזמורת, יצרו קשרים חברתיים עם ילדים חדשים, למדו מהי משמעות של אחריות, עמידה בלוח זמנים ועוד. הפסטיבל שכלל שירים מוכרים וידועים, לא היה תחרותי והילדים כולם שרו בהרכבים.

 ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי שיבח את צוות המתנ”ס על ערב תרבותי משובח ובעיקר על הבמה הנפלאה לילדי אילת. “אנו שמחים להעניק לילדינו את האהבה לשירה העברית המבטאת את יופייה של ארצנו, את נופיה, תרבותה ואנשיה” אמר ראש העירייה ואיחל הצלחה לכל אחד ואחת מילדי אילת שעלו כאמור לבמה, בהרכבים.

תגובות

להשאיר תגובה