הבשורה הגיעה לעיר

בשורה משמחת לתושבי אילת:רשת מחסני השוק, משיקה לראשונה את שירותי האונליין לתושבי העיר. משלוחי האונליין של הרשת, זוכים באופן תדיר לביקורות חיוביות בשטח ובאמצעי התקשורת השונים, כך שמעתה גם תושבי אילת יוכלו ליהנות מאתר מונגש ונוח לשימוש וממשלוח בסטנדרטים גבוהים.

אתר האונליין של רשת מחסני השוק, מונגש, נוח וקל לתפעול, הוא  הותאם במיוחד לשימוש עבור כלל האוכלוסיה. האתר מאובטח ברמה הטכנולוגיה הגבוהה ביותר לרווחת הציבור. מושם בו דגש על פרסונליזציה הודות לחדשנות אשר מובילה הרשת ומשכך לקוחות יהנו מקידום מוצרים אופציונאליים גם בהתאם להרגלי הקניות של הלקוח. כמובן שבין שלל התכונות המוצגות באתר, ניתן גם לשמור את סל הקניה כך שהקניה הבאה תיארך פחות מדקה.

מהנהלת רשת מחסני השוק, נמסר "אנו שמחים להרחיב את שירותי האונליין שלנו לתושבי אילת והסביבה ולהנגיש את חווית הקנייה הנוחה והמהירה באמצעות אתר ה-  Ecommerce שלנו הנחשב מהמובילים בארץ. זיהינו צורך גובר ודרישה לשירות מלקוחותינו וכעת לאחר הכשרת השטח, אנו מגיעים עם הבשורה שהשירות זמין לכולם. חשוב להדגיש שהמלקטים שלנו עברו הכשרה מיוחדת על מנת להבטיח את רמת המשלוחים והם הונחו לספק את הסחורה האיכותית והטריה ביותר, בדיוק כפי שהיו רוצים לקבל אליהם הבייתה- כך שהמודעות וההקפדה ברשת לנושא זה רבה. אנו מזמינים את הציבור להתנסות ולגלות".

מחסני השוק, הספן 1, אילת.

מחסני השוק ברקת 13, אילת.

https://www.mck.co.il

תגובות