הפסטיבל חוזר

עיריית אילת, התאגיד העירוני לתיירות ופורום הפקות שמחים להכריז, דווקא בעת הזו, על שינויים בפסטיבל הג’אז האהוב והמסורתי של אילת :

1. מועדו יתקיים לראשונה בחודש נובמבר, במזג אוויר נעים וידידותי. עד כה הפסטיבל התקיים בחודש אוגוסט הקודח.

2. מיקום הפסטיבל ינוע לראשונה (ואי פעם בישראל) לשדה התעופה הישן של אילת!

3. לאור משבר הקורונה, ההפקה יחד עם הניהול האומנותי החליטו על אמנים כחול לבן שיבנו הפקות מקור המותאמות לעולם הג’אז.

4. מנהל אומנותי חדש לפסטיבל – האיש והאגדה – יוסי פיין.

 שמרו את התאריך החדש!

מזה 33 שנים נערך הפסטיבל בשיא חופשת הקיץ בשבוע האחרון של אוגוסט החם באילת. לאחר לבטים רבים המלווים את קברניטי העירייה והפקת הפסטיבל בשנים האחרונות הוחלט השנה לשנות את מועד הפסטיבל לסוף השבוע השני של נובמבר החמים והנעים באילת.

דחיית הפסטיבל לחודש נובמבר, ללא ספק, תטיב עם קהל הפסטיבל שייהנה ממזג אוויר נעים, תנועה מרווחת וקלה בעיר ומחירים נוחים בבתי המלון באילת.

התוכנית האמנותית –

מעל 30 שנה מקפיד הפסטיבל לארח מוזיקאים ומוזיקאיות מכל העולם, אולם השנה, לנוכח אי הודאות הכרוכה בהגעתם של אמנים בינלאומיים ובעיקר לאור המשבר בעולם התרבות הישראלי והרצון לתרום לתעשיית המוזיקה הישראלית, הוחלט כי השנה ילבש הפסטיבל צבעי כחול לבן, וייתן את הבמה הגדולה לאומנים ולמוזיקאים הישראלים.

המנהל האמנותי –

אנו שמחים לבשר על בחירתו של יוסי פיין כמנהל האמנותי של הפסטיבל. בהזדמנות זו אנו מודים מקרב לב לאלי דג’יברי, על תרומתו הענקית לפסטיבל בשמונה השנים האחרונות, בהן ניהל אמנותית את הפסטיבל.

יוסי פיין: “זאת זכות גדולה ואני שמח ונרגש ועוד יותר מתרגש, כי השנה הנוכחית תוקדש כולה לאומנים ישראלים. יש לנו כל כך הרבה אומנים מעולים, הגיע הזמן להתגאות במה שיש, ויש הרבה. יהיה כיף גדול.”

פורט טו פורט –

השנה עוברים מנמל לנמל! שמחים להכריז על לוקיישן חדש לפסטיבל – פארק הטרמינל (מתחם שדה התעופה הישן באילת). המיקום החדש של הפסטיבל, יקרב ויחבר את הפסטיבל לעיר, יקל על ההגעה והנגישות למתחם הפסטיבל.

תגובות

להשאיר תגובה