והזוכים הם:

כ – 500 מתנדבים הפעילים בכ – 60 ארגוני התנדבות בעיר, הגיעו לערב הוקרה שנערך במיוחד עבורם, במסגרתו הוענק אות המתנדב ע”ש אסנת מילר למתנדבים מצטיינים ואלה הם: שמעון בר ציון, שוש עשור, שלום חר”פ, סופי דוניו, צביה קדמי – אות מפעל חיים, נוער מתנדב – מיתר בסגיט וסבסטיאן דוקטורוביץ, ארגונים מתנדבים – תנועת הנוער “צופים”, מד”א ובסיס חיל הים אילת. דרך הענקת האות מנציחה המשפחה את אסנת ז”ל שהיתה מתנדבת מצטיינת. באמצעות האות, מוקירה העיר תודה למתנדביה, בזכותם זכתה העיר בשנה שעברה באות הארצי “קהילה מתנדבת”.

 האירוע המרגש שהופק על ידי המחלקה להתנדבות באגף לשירותים חברתיים בעירייה בניהולה של אמירה אדרי, נערך בשבוע שעבר (ג’) במלון “דן פנורמה”, במעמד ראש עיריית אילת – מאיר יצחק הלוי ומשפחתה של אסנת מילר ז”ל. לצד קוקטייל עשיר בטעמים, נהנו המתנדבים ממופע של הזמרת אסנת הראל, תושבת אילת.

 טקס אות המתנדב ע”ש אסנת מילר הוא דרכה של המשפחה להנציח את שמה של אסנת ז”ל שהייתה בעצמה מתנדבת מצטיינת וזכתה לתעודות הוקרה רבות והם עושים כן מאז 1989, שנה לאחר פטירתה של אסנת ז”ל ממחלת הסרטן כשהייתה בגיל 16. לצד אות המתנדב נחנך השנה מרכז לקהילה והתנדבות במכון להתפתחות הילד לשעבר בשכונת יעלים, אשר ישמש בית למתנדבים ויופעל על ידי המחלקה להתנדבות באגף לשירותים חברתיים בעירייה. במסגרת הפעילות של המרכז החדש שנקרא גם הוא על שם אסנת מילר, יחולקו מידי שנה מלגות לימודים ע”ש מילר שיוענקו למתנדבים צעירים הלומדים בקמפוס אילת של אוניברסיטת בן גוריון. השנה במלאת 30 שנים ללכתה של אסנת הקריאו דברים לזכרה ליאור דפני חברתה לכיתה ופרופ’ אבי אביטל, שלמד גם הוא עם אסנת וכיום עוסק בחקר המוח. את חלוקת התעודות הנחה ד”ר אופיר מילר אחיה של אסנת. את התעודות חילקו ראש העירייה, עו”ד סימה נמירחברת הוועדה ונחמה מילר – אימה של אוסנת.

 כל המברכים הרעיפו תשבחות רבות על המתנדבים כולם – ארגונים ובודדים. “אילת התברכה במתנדבים רבים, בכל התחומים והעשייה ההתנדבותית מתבטאת בכל מקום בו נזקקים לה.  עובדה זו היא מקור גאווה לכולנו ואני בטוח כי גם המתנדבים חשים סיפוק רב מעצם הנתינה” אמר ראש העירייה. תודה מיוחדת נאמרה גם לחברי הוועדה הציבורית, ביניהם: חברת מועצת העיר – עו”ד סימה נמיר, פרידה בן לולו – מנהלת האגף לשירותים חברתיים בעירייה, דוד בלום כנציג ציבור ומשפחת מילר. 40 בקשות הוגשו לוועדה מתוכן זכו כאמור 7 מתושבי העיר ושלושה ארגוני מתנדבים.

תגובות

להשאיר תגובה