120 אזרחים ותיקים ילידי שנת 1939 חגגו השבוע (א’) ביוזמת העירייה, מסיבת יום הולדת משותפת לרגל הגיעם לגיל 80. ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, איחל לכל אחת ואחד מהם שהשליש הבא של חייהם יהיה מלא בכל טוב, שמחה, בריאות ונחת. החוגגים שמחו לשמוע מראש העירייה, כי בקרוב יחלו עבודות לבניית דיור מוגן ברובע 10 בשחמון ובהמשך בית אבות. בשורה נוספת ששימחה את החוגגים היא תחילת העבודות לבניית פארק המים ממנו יוכלו ליהנות עם הנכדים והנינים. גם רב העיר, הרב יוסף הכט ברך את כל הנוכחים באריכות ימים וחיים בריאים וטובים. כל החוגגים קיבלו סיכת 80 לדש החולצה ושמיכת פליז מפנקת.

במהלך האירוע שהתקיים במלון דן פנורמה, נהנו האזרחים הוותיקים מארוחת צהריים חגיגית, ומשירתם הנפלאה של אמיר חיים ולהקת “המשפחה”. את החוגגים כיבדו בנוכחותם גם סגן ראש העירייה – סטס דינקין, המשנה לראש העירייה – עו”ד סימה נמיר וחברי המועצה יהודה פרץ ואלי דהאן. כמו בכל חגיגה הייתה גם עוגה, שנתרמה על ידי מלון דן פנורמה.

זו השנה האחת עשרה בה חוגגת העירייה יום הולדת משותפת לוותיקי העיר בהגיעם לגיל 80, כחלק מהפעולות שנעשות למען האזרחים הוותיקים. לפני עשור באירוע הראשון שהתקיים כחלק מהכרזת ראש העירייה על שנת הקשיש, הגיעו 50 חוגגים. מאז עולה מידי שנה מספר החוגגים. השנה הגיעו 210 תושבים לגיל גבורות, 120 מהם חגגו אתמול. בכל שנה נערכת החגיגה בחודש דצמבר, החודש בו חוגג העם היהודי את חג החנוכה ומציין את גבורות ישראל ובכל שנה מתקיימת החגיגה במקום אחר: במועדון חברתי לגיל הזהב, מתנ”ס קולייר, מתנ”ס יעלים, מתנ”ס שחמון, האגודה למען הקשיש, במתנ”ס בית רובין, במלון סי הוטל והשנה, כמו בשלוש השנים האחרונות, במלון דן פנורמה. את האירוע הפיקה גם השנה, מנהלת המחלקה להתנדבות באגף לשירותים חברתיים, מינהל שח”ק בעירייה – אמירה אדרי המשמשת גם כיועצת ראש העיר לענייני אזרחים ותיקים, בשיתוף מזכירות העירייה.

תגובות

להשאיר תגובה