לרגל חגיגות ה – 70 לשחרורה של אילת וכמידי שנה, נפתחו חגיגות אילת באירוע הצדעה למייסדי וותיקי העיר אילת שבכוח והתמדה, בחומר ובלבנים בנו את אילת. כ – 300 מייסדי וותיקי העיר נהנו מאירוע צהריים שנערך במיוחד עבורם. ברוח התקופה, עשו ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי וילדי אילת הם דור העתיד תמונת סלפי עם הדור הוותיק.   

כחלק מאירועי ה- 70 לאילת התקיים בשבוע שעבר במלון הרויאל ביץ’, אירוע ההצדעה המסורתי למייסדי וותיקי העיר אילת. באירוע נהנו הוותיקים והמייסדים מארוחת צהריים, ממופע של מקהלת תלמידי בית הספר “גלים” בניצוחה של אינסה פוליקובסקיובניהולה של אורלית זיקרי, ממופע אוריינטלי של הצמד גל ורבורג ואבישג אפרתיומשי צנוע, ברכה כתובה מילדי אילת. בפתח דבריו ציין ראש העירייה – מאיר יצחק הלוי, כי שנת ה-70 של אילת תעמוד בסימן הטיפול בגיל השלישי ובמשפחות המתמודדות עם פרט בעל צרכים מיוחדים. הוא ברך את המייסדים וותיקי העיר והודה להם על כך שבזכותם אנו זוכים היום לקיים עיר איכותית ומתפתחת.

“חובה עלינו לזכור תמיד את הראשונים שהגיעו למקום, בלי מים, בלי דרכים, מרוחקים מלב המדינה, אלה הם משחררי אילת במבצע “עובדה”, החלוצים של שנות החמישים והשישים שייסדו את העיר. ביחד איתם, העולים שהגיעו אלינו מכל קצוות תבל, ותיקי העיר שהמשיכו בפיתוח העיר והצעירים של ימינו שסוללים את הדרך קדימה” אמר ראש העירייה והוסיף: “בזכות אלה, מתחדשת אילת ומרגשת כל פעם מחדש”.

תגובות

להשאיר תגובה