סיירת יחדיו

9 בני ובנות אילת, מיוחדים במיוחד, לבשו השבוע מדים במסגרת פרויקט ״שלובים יחדיו״ של עמותת “יחדיו”, עיריית אילת ומכלול יותם של האוגדה המרחבית בצה”ל. בטקס מרגש בהשתתפות ההורים, קיבלו המתנדבים המיוחדים, דסקית צה”לית עם השם שלהם. את “סיירת יחדיו” תוביל דליה אברץ, רכזת הסיירת שהתרגשה גם היא לעלות לראשונה בחייה על מדים.

 פרויקט “שלובים יחדיו” הינו מכינה לחיים עצמאיים לצעירים וצעירות מגיל 18 (סיום הלימודים) ועד גיל 25, בעלי פטור משירות צבאי, שיתגוררו בהוסטל ויצאו בשעות היום מההוסטל להתנדבות בצה”ל. במסגרת פרויקט “שלובים יחדיו” אותו מפעילה כאמור עמותת “יחדיו” מפעילה העמותה, פרויקט ייחודי לאילת, יציאה להתנדבות בצה”ל ממסגרת המרכז הרב נכותי באילת. מאיר אליהו – מנהל המרכז הרב נכותי “מיוחד”סיפר בהתרגשות על ההיענות המדהימה של סגן מפקד אוגמ”ר 80 – אל”מ דודו כהן, שנרתם מידית לפרויקט מתוך החשיבות שהוא ראה בחיבור לקהילה לצד הערכים אותם יספגו חיילי הבסיס. עוד הדגיש, את שיתוף הפעולה המיוחד בין עמותת יחדיועיריית אילת ומשרד הרווחה מינהל מוגבלויות שהביאו פרויקט זה לידי ביצוע.

במסגרת הפרויקט יגיעו המתנדבים המיוחדים למכלול יותם בפיקודו של רס”ב יאיר אסרף, ושם לצד 24 מתנדבים מהקהילה, ביניהם בני משפחות שכולות, המגיעים פעמיים בשבוע למכלול, יכשירו את הציוד ללוחמי ימ״ח 406 של החטיבה המרחבית “יואב”, שאמונה לשמור על הגבולות המזרחי והמערבי ועוטף אילת. “הם ירעננו את הציוד ללוחמים, יסדרו קיטבגים, קסדות, מחסניות ועוד.

 

תגובות

להשאיר תגובה