עושות לכן עיניים מדהימות

בשנות ה-80 הן היו הכוכבות הראשיות, עכשיו הצלליות חוזרות והן עומדות לככב: מותג האיפור הבינלאומי L'ORÉAL PARIS משיק סדרת צלליות עיניים - COLOR RICHE MONO 11 גוונים בעלי מרקם קרמי חלק המרקמים שונים שיעשו לכם עיניים מהסרטים

מה יש בהן, בצלליות, שמושך תשומת לב שכזו? יש כאלה שמאמינים שמראה איפור אינו שלם בלעדיהן. יש מאפרים שבונים סביבן את כל הלוק, ואילו חסידי “המראה הנקי” יטיפו לשימוש בצלליות בגוונים טבעיים בלבד. לא חשוב לאיזו אסכולה משתייכים; מה שבטוח, זה שהצלליות יתאימו לכולכן.

סדרת הצלליות החדשה קולור ריש מונו נוצרה מתוך רצון להציע מגוון צבעים אופנתיים, עוצמתיים ומתוחכמים יותר. הודות למומחיות מעבדות לוריאל פריז, כל חומרי הגלם הייחודיים שפותחו עבור סדרת הצלליות, נבחרו בקפידה, ושולבו במיומנות רבה כדי להביא תוצאה של מרקם וצבע עז ועשיר.

לוריאל פריז משיק צלליות בגוון אינטנסיבי המחיר 82שח צלם מוטי פישביין (3)
צללית “קולור ריש מונו” מורכבת מאבקה דחוסה בעלת פיגמנטים עזים במיוחד. נגיעה אחת עם כרית האצבע תפיק גוון עז ונועז, שניתן לבנות לאינטנסיביות מלאה, או לטשטש למראה מעושן ומושלם.

 11 הגוונים בסדרה מעניקים מענה לכל סטייל שתחפצו: מצלליות בגווני הניוד בגימור מאט, דרך שחור פחמי, זהב שימרי ועד גוון יין עמוק ומנצנץ. המגע של הצללית קטיפתי ויוקרתי, וכמוהו גם האריזה המפתה בזהב.

מעבדות לוריאל פריז, פיתחו טכנולוגיה עבור הסדרה החדשה, המכילה ג’ל הפועל כחומר צבע וכמקור אור. הצבעים עוצמתיים והמרקם מחליק באופן מושלם על העור.

צלליות עיניים קונבנציונאליות מיוצרות כמעט אך ורק מאבקה, עם מעט מאוד חומר מאגד. “טכנולוגיית הג’ל”  החדשה של לוריאל פריז כוללת ריכוז גבוה של חומר מאגד, יותר מהקיים בצלליות עיניים קונבנציונאליות:

אבקה המורכבת מפיגמנטים טהורים ופורמולת ג’ל, המסייע בתוצאת הצבע ללא פשרה.

  • ריכוז גבוה של חלקיקים פנינתיים מיקרוסקופיים המבליט את ברק הפיגמנטים.

בזכות פורמולה זו, המרקם החלק מאפשר תוצאת איפור אחידה, כבר מהשכבה הראשונה!

קארים רחמן מומחה האיפור העולמי של L’Oreal Paris  ממליץ:”קחי מהצללית בעזרת כרית אצבעך, וערבבי אותה מעט על גב ידך לפני ההנחה על העפעף. כך, תקבלי מרקם אחיד יותר ותוכלי לשלוט בכמות האבקה שאת מניחה על עינייך, ולהוסיף על פי טעמך האישי.”

תגובות

להשאיר תגובה