עו״ד משה קריספין מונה לקונסול הכבוד של שוודיה באילת

קריספין קיבל את התואר החדש בטקס מיוחד שנערך עבורו ביום שישי במלון דן פנורמה באילת במעמד שגריר שוודיה בישראל, קרל מגנוס נסר. "אנו מקווים כי בעזרתו של משה נצליח ליצור שיתופי פעולה בין שוודיה לאילת גם במישורים נוספים. כעת, עם חידוש הטיסות הישירות בין סטוקהולם לאילת", אמרו בשגרירות

משה קריספין וקרל מגנוס נסר

קונסוליית הכבוד של שוודיה באילת נפתחה כבר ב- 1970 על-ידי ג’קי פרי-גל ז”ל ובעשר השנים האחרון מי שכיהן בתפקיד הוא בנו, אורי פרי-גל.
בין האנשים שחגגו: ראש עיריית אילת, מאיר יצחק הלוי; קונסול הכבוד של שוודיה בחיפה, דוד קסטל; אורי פרי-גל ואנשי שגרירות שוודיה בישראל.

שגריר שוודיה בישראל, קרל מגנוס נסר: “אנו מברכים את משה קריספין כקונסול הכבוד החדש של שוודיה באילת, המוכרת לשוודים רבים כאחד מיעדי הנופש והתיירות האטרקטיביים ביותר. אנו מקווים כי בעזרתו של משה נצליח ליצור שיתופי פעולה בין שוודיה לאילת גם במישורים נוספים. כעת, עם חידוש הטיסות הישירות בין סטוקהולם לאילת ואנו רואים זאת כעוד אחת מנקודות המפתח היכולות לתרום וליצור הזדמנויות חדשות בתחומים רבים ומגוונים גם לשוודיה וגם לישראל”.

ראש עיריית אילת, מאיר יצחק הלוי ברך על מינויו של עו”ד קריספין כקונסול הכבוד של שוודיה באילת ועל האפשרות לחזק קשרים בינלאומיים נוספים. “אין ספק שמדובר במחליף ראוי ואיכותי שוודאי יעשה עבודה דיפלומטית טובה” אמר ראש העירייה והוסיף, כי זו עליית מדרגה בחיזוק הקשר בין העיר אילת לבין שוודיה. בעניין זה פנה ראש העירייה לשגריר ולקונסול הכבוד, לפעול בכל דרך לחזק את התיירות לאילת ולהחזיר עטרה ליושנה, במיוחד על רקע העובדה, שחברת התעופה הסקנדינבית SAS, תפעיל מהסתיו הקרוב טיסה שבועית משטוקהולם לאילת (שדה התעופה עובדה).

תגובות

להשאיר תגובה