פותחים את השנה בהר האלוהים

הרשות לפיתוח הנגב מזמינה אתכם לחוויית מדבר ייחודית מבית היוצר של: הדסער, חוות צל מדבר ובטבע בסוף השבוע הזה ובכלל. זה כולל למשל סעודה בניצוח השף המקומי של הדסער, שיח מדברי וטעימות יין, תצפית כוכבים בשמי המדבר, לינה מול מכתש רמון והר כרכום

כתובת סלע בהר כרכום צילום אפי פרי

לקראת השנה החדשה, אתם מוזמנים לסופ”ש מרתק של תוכן וחוויית שטח בהר הנגב. סוף השבוע יפתח בהתכנסות עצמאית בחוות צל מדבר, והתמקמות באוהלוגים או במאהל מסודר מול נופו המרהיב של מכתש רמון. משם נצא ברגל או ברכב לארוחת ערב חגיגית במסעדת “הדסער חיים טבעי”, נאכל ארוחה צמחונית, נטעם יינות מקומיים מתוצרת המדבר ונשוחח על המדבר כמרחב מאתגר.

אחרי ארוחת הערב, נשוב לחוות צל מדבר ונצא ל“מסע בשמי הלילה של המדבר” עם מרכז הדרכה בטבע – היכרות עם כיפת השמיים, סיפורים, אגדות וצפייה בטלסקופים משוכללים.

מעט לפני הזריחה אחרי תה חם נצא למסע הג’יפים אל עבר הנחלים הגדולים. ניסע דרך נחל פארן ונחל ציחור, בתקווה לפגוש בדרכנו צבאים, פראים ועוד. נעצור בדרך לארוחת בוקר קלה.

את הסיור נתחיל בהר כרכום המסתורי באתר 12 המצבות, ומשם נעפיל לרמת ההר, נגלה את חמדות הצור, ריבוי ציורי הסלע, מקדשים מתקופות שונות ושרידי אדם נוספים. במהלך הסיור ננסה להבין יחד מדוע ההר, מעורר עניין כה רב, ומה גרם לפרופ’ ענתי, החוקר אותו כמה עשורים, להחליט כי הוא הוא הר סיני. הסיור יתקיים בהדרכת נדב סילברט, ממרכז הדרכה בטבע.

לו”ז הסופ”ש:

יום שישי, 30.9 –

התכנסות חופשית בחוות צל מדבר עד השעה 17:00.

18:00 – 20:00 – סעודת מטעמי המדבר וטעימות יקבי הר הנגב.

20:30 – מסע בשמי הלילה של המדבר.

23:00 – זמן לישון.

05:15 – תה בצל מדבר + קבלת קופסאות לארוחת בוקר.

06:45 – נסיעה אל הנחלים הגדולים.

10:30 – הגעה להר כרכום ועליה לפסגת ההר.

15:00 – יציאה מהר כרכום.

סה”כ לחבילת תוכן ואירוח ונסיעה בג’יפ ההפקה: 950 ₪ לאדם

סה”כ לחבילת תוכן ואירוח ונסיעה בג’יפ פרטי: 750 ₪ לאדם

תגובות

להשאיר תגובה

54 + = 63