להסתכל לדגים בעיניים: פארק המצפה התת ימי פותח בריכת בועות

לקראת החג מציע לכם פארק המצפה התת ימי באילת למבקרים לפגוש את בעלי החיים הימיים משני צידי הזכוכית, דרך חוויה ימית מודרכת: צלילה בבריכת הבועות החדשה של הפארק

הבריכה שימשה עד לאחרונה ביתם של הכרישים, שעברו למשכנם החדש במרכז המבקרים “עולם הכרישים”. לצוללים בבריכת הבועות מוצמד מדריך, לפעילות בת 45 דקות, מתוכה 10 דקות צלילה בעומק 4 מטרים, למפגש בלתי אמצעי עם דיירי הבריכה: עשרות דגים, חתול ים ענק ואלמוגים ססגוניים. ניתן לתאם צלילה משפחתית בו זמנית, החל מגיל 8. את הצלילה ניתן לצלם מבחוץ, דרך קירות הבריכה השקופים.

במרכז המבקרים החדש “עולם הכרישים” מגלים איך זה מרגיש לפגוש כריש, כש- 14 כרישים, עד 4 מטרים אורך כל אחד, שוחים בבריכת ענק, לצד חתולי ים גדולים ומאות דגים. את הבריכה חוצה מנהרה אקרילית שקופה, והמבקרים, שעוברים דרכה, יכולים לראות במרחק נגיעה את הכרישים החגים מעל, וזוכים לחוויה מדהימה המדמה שהייה נדירה במעמקים. עוד במרכז המבקרים משחקים אינטראקטיביים חדשניים ומידע רב על מלכי הים, הנמצאים בסכנת הכחדה.

בנוסף בפארק המצפה התת ימי בריכות האכלת דגים, בריכת צבים חיצונית, מצפה תת ימי, בקתת אמזונאס, אקווריום דגים נדירים ועוד.

הפארק הוא האטרקציה המונגשת הראשונה בעיר אילת. מחיר כניסה מבוגר: 99 ₪. ילד: 79 ₪. עלות צלילת היכרות מודרכת: 99 ₪ לצולל, החל מגיל 8. יש להגיע לצלילה עם בגד-ים ומגבת. לא נדרש ניסיון קודם. כל כרטיס למצפה מאפשר כניסה חוזרת ל-3 ימים רצופים! להזמנת כרטיסים מוזלים דרך אתר האינטרנט: http://www.coralworld.co.il/tickets/ הפארק פתוח מידי יום בין השעות 08:30-16:00.

תגובות

להשאיר תגובה