מיזם חדש במצפה רמון: יוצאים מהמסכים בשביל לתת

פריסקול - קהילה משתפת ידע במצפה רמון שהוקמה על ידי גליה רביץ קרפול, הולידה הפנינג גדוש באומנות, תרבות, מוזיקה הרצאות ופעילויות לכל המשפחה. אנשי הקהילה רק מחפשים לתת מהידע שלהם, ללא עניין בכסף. מיזם של אנשים ולא תאגידים

לתת ולקבל. הקהילה במצפה רמו8

גם היום בעידן הכה דיגיטלי, נפלא לראות  שפעם בשנה אנשים נאספים, יוצאים מהמסכים ומהבתים ונפגשים לשם הנתינה.

על כביש 40 הדרומי נולדה קהילה חמה ויוצרת של אנשים שנותנים מהידע שלהם ואנשים שמקבלים מהידע של אחרים. כסף לא מעורב והמיזם הזה הוא לגמרי של הקהילה. של אנשים. ולא של תאגידים.

פריסקול היא קהילה משתפת ידע שהוקמה במצפה רמון. הרעיון נולד לפני שלוש שנים על ידי  לאחר שנחשפה למודל בעת שהותה עם משפחתה בהודו.

המיזם מוליד שלושה ימים של הפנינג מטורף מלא באומנות, תרבות, מוסיקה, הרצאות, פעילויות לכל המשפחה ואפילו הרצאות מעשיות כמו עזרה ראשונה.
אנשי הקהילה חולקים את הידע שלהם, גם כשמדובר בפרנסתם, ונותנים. כדי לקרב לבבות, כדי להתאחד, כדי לייצר מציאות אחרת. עולם טוב יותר. שאפשרי לחיות בו. שלא הכול סובב כסף וממון.

והיופי במיזם הזה, שהוא פתוח לכולם. לא רק לתושבים. גם תיירים מגיעים ונהנים מהעושר המגוון והצבעוני שיש בעיירה המדברית. אנשים מכל קשת הצבעים, עולים, עבריים, וותיקים, אוכלוסייה חדשה חוגגים את עצמם. את הקהילה מגוונת והמיוחדת שהם.

“ועכשיו אנחנו רוצים להגדיל את התנועה הזו. ולהרחיב את המעגלים שלה”, אומרת רביץ קרפול, “אנחנו רוצים שעוד אנשים ייבחרו בעולם טוב יותר. שייבחרו בכוח קהילתי.

כנסו אל הלינק, גלו עוד כמה דברים מקסימים על הפרויקט הזה ותצטרפו אלינו. זו תנועה של טוב. של נתינה. של עולם אפשרי יותר לחיות בו.

https://www.headstart.co.il/projectsupporters.aspx?id=21715

תגובות

להשאיר תגובה