ציון דרך משמעותי נוסף להכשרת הישוב בפיתוח זרוע הנכסים המניבים. החברה מעדכנת היום, כי קיבלה מעיריית אילת טופס 4 למרכז המסחרי "שבעת הכוכבים" בעיר, ובהתאם תחל בקרוב את הפעלתו. המרכז הוקם בשנתיים האחרונות, על שטח של כ-10 דונם במיקום מרכזי בכניסה לעיר, מול "פארק הטרמינל" המוקם על שטח שדה התעופה הישן בעיר. המרכז כולל מתחם מסחרי בשטח של כ-7,200 מ"ר, כולל מרכיב משרדים, מתוכו 6,600 מ"ר בבעלות החברה. 

המרכז צפוי להניב 20-19 מיליון שקל NOI בשנה. נכון להיום, חתמה הכשרת הישוב על הסכמי שכירות בהיקף של כ-76% מה-NOI החזוי, והחברה מקדמת השכרת שטחים נוספים. הכשרת הישוב תחל באכלוס המתחם בתקופה הקרובה, כשתחילת ההנבה של הנכס צפויה כבר ברבעון השלישי של השנה. הנכס רשום בספרי החברה בשווי של כ-241 מיליון שקל.

בין השוכרות במרכז מותגים, רשתות וגופים מובילים ובהם: Be מבית שופרסל, בנק הפועלים, בנק יהב, Foot Locker, בילבונג, INTIMA, פוקס, שופרא, ספידו, בי פרש, אושי אושי, א.ל.מ., סקצ'רס, אירוקה, גולף, עמנואל, שופרא, אפרודיטה, ורדניון, סולתם, אירוקה, Weshoes, Icell, רייבן ועוד.

עופר נמרודי, מנכ"ל הכשרת הישוב: "המרכז המסחרי שבעת הכוכבים אילת שיחל להתאכלס בשבועות הקרובים יהיה מתחם אטרקטיבי לתושבי העיר ולתייריה. המרכז מציע מגוון חנויות שיאפשרו מענה לצרכים של פנאי, בילוי, הלבשה, הסעדה, בנקים ועוד. מיקום המרכז בכניסה לאילת נהנה מנגישות גבוהה ומקרבה לאזורי תיירות מרכזיים. השוכרים איתם חתמנו על הסכמים נמנים עם קבוצות הקמעונאות והשירותים המובילות במשק. השקת שבעת הכוכבים אילת, מצטרף כנכס איכותי הממשיך לחזק את זרוע הנכסים המניבים של החברה שצפויה להניב כבר בשנה הבאה כ-200 מיליון ש"ח NOI בשנה".

 

תגובות